WITAMY

Aktualności - można tu znaleźć regularnie publikowane treści. Pod zamieszczonymi treściami znajduje się sekcja komentarze, na której to czytający mogą wchodzi w dyskusje z autorem na temat omawianej treści.

MŁODZI W ROTARY

Wymiana młodzieżowa - to program Rotary Youth Exchange (RYE),
który daje możliwość wielu tysiącom młodych ludzi zobaczenia jak żyją ludzie w innych krajach, poznania nowych kultur i pozwalają zaszczepić w młodzieży ducha międzynarodowego. Poznawanie innych kultur

jest bowiem bez wątpienia najlepszym sposobem promocji międzynarodowego zrozumienia i pokoju.

Interact Club (IAC) jest to klub złożony z młodzieży w wieku 12 -18 lat.

Jest on zakładany (na bazie jednej lub kilku szkół) i sponsorowany przez „dorosły” Klub Rotary (RC). Jeżeli do szkoły uczęszcza młodzież w wieku poniżej 12 lat i powyżej 18 lat, to może ona być członkiem IAC. Kluby mogą

być męskie, żeńskie lub koedukacyjne.

Rotaract jest międzynarodową organizacją młodych ludzi w wieku od 18 do 30 lat,

chcących zrobić coś dla innych. Członkowie Rotaraktu starają się polepszyć warunki życia innych, poprzez pracę na rzecz społeczności lokalnej oraz udział w programach współpracy międzynarodowej. W ten sposób rozwijają również swoje zdolności przywódcze i umiejętności zawodowe oraz nawiązują nowe znajomości.