NASZE REALIZACJE

Mamy dużo energii i chcemy ją dobrze spożytkować, pomagamy i dzielimy się naszą pasją z innymi.

Z NAMI NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ

Sercem Rotary są nasze kluby – złożone ze wspaniałych ludzi, którzy dzielą wspólną pasję pomagania i służenia na rzecz innych,  jak i do rozwijania przyjaźni.

Kluby przyjmują nowych członków tylko poprzez zaproszenie, więc radzimy abyś najpierw skontaktował(a) się z klubem w Twojej okolicy, aby dowiedzieć się o nim więcej.  To nie tylko dobry sposób by nas poznać – to także wspaniały sposób, aby zaangażować się w życie swojej lokalnej społeczności.

Rotary łączy ludzi wszystkich kontynentów, kultur i zawodów – to jest naprawdę nasza najmocniejsza strona. Nasze różnorodne perspektywy pomagają nam widzieć problemy w różny sposób – i pomagają nam rozwiązywać je w społecznościach na całym świecie.

Jesteś zainteresowany, aby połączyć swe siły z Rotarianami  w Twojej okolicy? Wybierz z powyższego boksu, co Cię interesuje lub znajdź klub Rotary w swojej okolicy i przyjdź na spotkanie.

KONTAKT                         ZADZWOŃ